Szanowana kancelaria biegłych rewidentów funkcjonująca na terenie Katowic utworzona przez Karolinę oraz Łukasza Bieleckich od zera aktualnie jest liderem w swojej dziedzinie. Dyplomowani księgowi proponują świadczenia księgowe, podatkowe a także poradnictwo od 2013 roku. Od tego też czasu uzyskali duże zaufanie pośród przedsiębiorców. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W kancelarii rozporządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest natomiast szefem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Ma licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki zarządza teamem audytu i innych usług, równocześnie kontrolując prace działu księgowego.

Zaprezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do przestrzegania kilkustopniowego systemu kontroli jakości. Księgowi przy wszystkich zleceniach działają w zgodzie z zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Obejmuje wyspecjalizowane postępowania, zachowanie tajemnicy poufności, stosowną precyzję, branżowe umiejętności, bezstronność a także uczciwość. Świadczenia księgowe za każdym razem wzorują się na doskonałych rozwiązaniach oraz na imponującej jakości. Audyt i inne świadczenia dostosowane są do potrzeb klientów, a także jednocześnie do obowiązujących przepisów prawnych. W wypadku jakichś wątpliwości klient może uzupełnić formularz kontaktowy, znajdujący się pod linkiem i bez wątpienia w niedługim czasie nawiąże kontakt z nim pracownik z firmy. Po wyznaczeniu elementów umowy można będzie zająć się współpracą.

Propozycja jest wszechstronna i zawiera bogatą paletę usług audytorskich, księgowych i poradniczych. Skierowana jest zarówno do większych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do małych firm. Klienci mogą zdecydować się między innymi na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów sfinansowanych z dotacji Unii Europejskiej, czy doradztwo w obrębie rachunkowości oraz podatków. Doświadczeni specjaliści wykonują również rzetelne ekspertyzy i sporządzają raporty ekonomiczno – finansowe.
Po więcej informacji wejdź na http://www.click2edu.pl/pasjans-online/