Rekomendacje powiązane z wykonywaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podawane są jeszcze przed wykonaniem zabiegu. W dodatku, można je przejrzeć na witrynie gabinetu pod linkiem www.bosskabeauty.pl i mieć wówczas pewność, że wszystko zostanie wykonane idealnie. Najważniejsze jest to, by dobę przed zabiegiem nie przyjmować leków rozrzedzających krew a także nie pić alkoholu. Przez mniej więcej 7 dni po zabiegu miejsce poddawane pigmentowaniu należy potraktować bardzo delikatnie. Przez 30 dni nie można korzystać z sauny, korzystać z solarium oraz korzystać z zabiegów odnowy biologicznej. Kolor pigmentu może ustabilizować się nawet miesiąc.

Solidność make upu będzie wydłużona, jeśli będzie stosowało się odpowiednio dobrane kosmetyki, a szczególnie kremy z filtrem UV. Zależnie od tego, czy wykonany jest make up permanentny brwi, oczu, bądź ust wskazane są także rekomendacje szczegółowe, o jakich opłaca się pamiętać. Wykwalifikowane kosmetyczki precyzyjnie też powiadomią klientkę o tym, w jakich sytuacjach nie musi się zdecydować na taki zabieg, przedstawiając wszystkie przeciwwskazania. Klientki wiedzą, że oddają się w najlepszą opiekę, bo wykwalifikowane kosmetyczki regularnie śledzą trendy w obrębie makijażu i medycyny estetycznej, co potrafią przełożyć na codzienną pracę.

Każda kosmetyczka wykonuje zabiegi w przyjaznej i atmosferze, używając certyfikowanego osprzętu, a wszystkie czynności są sterylne. Wyjątkowo bogata jest oferta propozycja dotycząca make upu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi robi się techniką: ombre, cienia albo pudrową. Makijaż permanentny ust obejmie kontur z wypełnieniem albo z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W studio wykonywane są w kosztach korekty dla wszystkich rodzajów makijaży.