Z powodu braku czasu wszyscy chcą wykonywać zakupy tanio, szybko i oczywiście wygodnie. Najlepszym rozwiązaniem są delikatesy spożywcze, które znajdują się „po sąsiedzku”, robiąc w nich zakupy, oszczędzamy i paliwo i portfel. Doskonałe zaopatrzenie pozwoli nabyć wszystkie potrzebne rzeczy w jednym miejscu, a szeroki wybór asortymentu daje możliwość wyboru między naszymi ukochanymi markami i niskimi cenami.

Jednym z popularniejszych sklepów, na które warto zwrócić uwagę, są Delikatesy Centrum. Ten sklep spożywczy oferuje szeroką gamę produktów, od mięsa i pieczywa po nabiał, ryby czy chemię gospodarską. Delikatesy Centrum znajdują się praktycznie w każdym mieście, dlatego każdy bez trudu może wybrać się tam na zakupy i wrócić do domu z niezbędnym towarem, uśmiechem na twarzy i zaoszczędzonymi pieniędzmi w portfelu.

Aby sprawdzić jakie aktualne promocje i nowości oferuje nam sklep, wystarczy wziąć do ręki gazetki promocyjne Delikatesy Centrum. Gazetki znajdują się w każdym sklepie, są także roznoszone do skrzynek listownych. Osoby, które takiej gazetki nie otrzymały bądź zapomniały zabrać z sklepu, mogą sprawdzić najnowsze promocje na stronie internetowej, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę gazetki Delikatesy Centrum lub też gazetki promocyjne Delikatesy Centrum, a następnie wygodnie i szybko sprawdzić co proponuje nam sklep w danym tygodniu.

By zakupy były jeszcze wygodniejsze, sklep do naszej dyspozycji oddał aplikację Delikatesy Centrum. Dzięki niej kilkoma ruchami palca sprawdzimy promocje, aktywujemy kupony, sprawdzimy historię naszych zakupów i oszczędności i utworzymy listy na zakupy, by na pewno niczego nie zapomnieć.