Punkt sprzedaży z bogatym asortymentem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, czyli Shoption to miejsce, w jakim warto się zaopatrzyć, jeżeli poszukuje się najwyższej jakości wyrobów w korzystnej cenie. W punkcie tym udostępnione wyroby rozdzielone są na kategorie takie jak: sport i hobby, elektronika, zdrowie, dom i ogród, dziecko. To ukazuje, że faktycznie asortyment jest ogromny. Stale pojawiają się kolejne produkty, wobec czego nie ma ryzyka, że ktoś nie wyszuka tego, czego szuka. Opłaca się zaglądać do działu nowości, w jakim regularnie dodawane są kolejne produkty.

Zleceniodawcy ochoczo zaglądają również do działu sale, by sprawdzać, jakie są produkty w wyprzedaży. Można tutaj kupować produkty dla siebie lub dla bliskich na prezent. Są to rzeczy pożyteczne, sprawdzające się na co dzień, jak i gadżety dzięki jakim można dobrze spędzać czas wolny. Abstrahując od tego, czy komuś zależy na xiaomi, bądź innych wyrobach, obsługa klienta udzieli porady na co można się decydować. Punkt sprzedaży funkcjonuje bardzo dobrze i w związku z tym nie ma problemu z tym, żeby każdy mógł coś kupić i oczekiwać na sprawną dostawę. Regulamin jest czytelny i znajduje się na stronie, czyli każdy szybko może się z nim zaznajomić i nawet, jeśli robi się zakupy pierwszy raz, to nie będzie mieć z niczym trudności.

Osoby, które nabywają coś z działu sport mają do wyboru akcesoria w ramach podkategorii takich jak: sporty wodne, SUP, rowery i akcesoria, akcesoria skating i slackline oraz hulajnogi elektryczne. Działy dotyczące elektroniki to: zdalnie sterowane, lotnicze, telefony i akcesoria, uchwyty, kable, fotografia, akcesoria fotograficzne. Zdrowie to higiena i pielęgnacja, a dokładniej higiena jamy ustnej. W kategorii dom i ogród można sprawdzać podkategorie: ogród i baseny. Z kolei w kategorii dziecko można znaleźć zabawki: zdalnie sterowane, edukacyjne, aparaty cyfrowe oraz do kąpieli. W poszczególnych działach znajdują się produkty pochodzące od renomowanych producentów.