Świadczenia realizowane przez pomoc drogową w Żyrardowie, a więc przez zakład Pomoc Drogowa Badoś są kompleksowe. Właściciele pojazdów, jacy skontaktują się z pracownikami firmy mogą liczyć na zrealizowanie usług jakimi są: dowiezienie benzyny, naładowanie akumulatora, dowiezienie konkretnych podzespołów, awaryjne odpalenie samochodu, skorzystanie z auta zastępczego, zabezpieczanie pojazdu na parkingu firmowym, wyciągnięcie samochodu z rowu, naprawy wulkanizacyjne, czy pozbycie się drobnych usterek mechanicznych na miejscu zdarzenia przez doświadczonego mechanika mobilnego.

Za każdym razem, obszar świadczeń dopasowany jest do konkretnego przypadku. Pomoc drogowa działa przez 24 h. Dyżury spełniane są przez 7 dni tygodniu. W związku z tym w wypadku kolizji awarii nie ma trudności z tym, by skontaktować się z przedstawicielem zakładu.

Przewożone na lawecie mogą zostać pojazdy o różnej masie, bo warsztat dysponuje holownikami przewożącymi więcej jak 3,5 tony. W tym obszarze Pomoc Drogowa Badoś działa nie tylko na terenie Żyrardowa oraz okolic, lecz też na obszarze całej Polski, jak i w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów potrafi sprowadzać zepsuty samochód z wybranego miasta w Polsce albo z zagranicy, co jest szczególnie komfortowe dla klienta i umożliwia prędkie, kolejne przyłączenie się do ruchu drogowego. Na stronie online zakładu dokładnie podane są tereny funkcjonowania ekspertów. Można też poprzez formularz zgłoszeniowy zadać pytanie ekspertom a także liczyć na natychmiastową reakcję.

Doskonała obsługa klienta zachęca do skorzystania z usług zaprezentowanej auto pomocy. Dostępne lawety wyposażone są w specjalistyczny osprzęt, umożliwiający nie tylko przetransportować w bezpiecznych warunkach pojazd. Można też od razu zmieniać koło lub przykręcić wykręconą śrubkę, podczas gdy skorzysta się z mobilnego mechanika. Jak więc można dostrzec, to auto pomoc, jakiej dobrze będzie zaufać. Samochód będzie naprawiony w atrakcyjnej cenie.