Wspaniałe wykorzystanie urlopu w Darłowie można sobie zapewnić, kiedy zdecydujemy się na to, by zameldować się na terenie obiektu Leśny Dworek. Mało tego, że można meldować się w przytulnych pokojach na terenie dworku, to można też korzystać z innych możliwości. Dzięki temu, niezależnie od tego, jakie ktoś ma upodobania odnośnie spędzenia wolnego czasu, może wybrać nocleg, jaki mu wyjątkowo odpowiada.

Można przykładowo zdecydować się na wynajęcie drewnianego domku letniskowego. To doskonała opcja dla rodzin, które chcą przebywać osobno od pozostałych. Domki letniskowe w Darłowie umieszczone są nad urokliwym stawem. W każdym domku znajdują się 2 pokoje, plus łazienka z prysznicem. W domkach tych może się zmieścić nawet 5 osobowa rodzina. Domki uposażone są w: telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia a także ekwipunek plażowy. Dla gości udostępniony jest także bezpłatny dostęp do WiFi. Domki to doskonały pomysł na urlop z psem. Umieszczone są 5 kilometrów od morza, 2 kilometry od centrum Darłowa. Na terenie obiektu Leśny Dworek znajdują się basen, boisko do gry w piłkę, staw wędkarski a także siłownia. Znaczy to, że wybierając pokoje darłowo można spędzić czas na sportowo, bez potrzeby szukania rozrywek poza obiektem. Tuż przy domkach znajduje się las, wobec czego można wybierać się na wycieczki rowerem oraz piechotą, daleko od innych ludzi.

W przepięknym domku przy lesie można także meldować się w pokojach na piętrze w obiekcie albo w osobnym domku nad winnicą. Noclegi udostępnione są w cenie z wyżywieniem pod postacią szwedzkiego stołu z daniami gorącymi oraz regionalnymi przetworami a także wędliną. Dla turystów udostępnione są też napoje. Na dodatek, można wykupić noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją. Każdy, kto zechciałby spędzić urlop nad morzem, musi zobaczyć dokładnie taką propozycję. Leśny Dworek Winnica znajduje się kilka kilometrów od centrum Darłowa, wobec czego nie ma potrzeby przebywać w turystycznym zgiełku i wypoczywać w przyjemnych okolicznościach. To idealne wakacje dla rodzin z dziećmi albo dla osób szukających wytchnienia. Patrząc na to, że na terenie Leśnego Dworku znajduje się winiarnia, smakosze tego trunku wyszukają tutaj coś dla siebie.br>