TENDER PLUS to punkt sprzedaży mający do zaoferowania bogaty asortyment z zakresu bhp. Wszystkie produkty rozdzielone są w działach, dlatego ktokolwiek nie ma problemu z tym, żeby odnaleźć to, co niezbędne jest mu do bezpiecznego realizowania zobowiązań w zakładzie. Podkategorie produktów to: odzież robocza i buty robocze, odzież ochronna specjalistyczna, odzież gastronomiczna, sprzęt i artykuły bhp. W osobnej podkategorii umieszczone są też towary w promocji, takie jak kurtki odblaskowe, aby klient miał okazję wybrać coś w niższej cenie. W odpowiedzi na bieżące zapotrzebowanie kupujących powstała również zakładka: koronawirus. Można w takim dziale zaopatrywać się w: półmaski, gogle i osłony, kombinezony i fartuchy, maski i pochłaniacze, rękawice oraz w środki do dezynfekcji.

Konsumenci, którzy myślą o tym, co zakupić, mogą oczekiwać na podpowiedzi ekspertów bhp, pracujących w takim punkcie sprzedaży. Jeśli ktoś w takim razie potrzebuje kompletować stroje a także akcesoria dla podwładnych, to tutaj będzie to umożliwione. Specjaliści z TENDER PLUS podpowiedzą, co dostosować do specyfiki danej profesji. Dostępne towary wypełniają na równi polskie, jak i zagraniczne wymogi dotyczące ubioru oraz ekwipunku pracowników.

Z tego powodu można mieć pewność ich imponującej jakości, sprawnego działania oraz bezpieczeństwa w czasie wykorzystania. Wystarczy wskazać specjalistom stanowiska pracy, a oni wskażą elementy ubioru konieczne do wykonywania pracy na co dzień. Poza sklepem www, u wspomnianego sprzedawcy można także zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych na terenie województwa małopolskiego. Z uwagi na to, że marka wypracowała bardzo dobre kontakty z producentami odzieży roboczej i specjalistycznej, można oczekiwać na indywidualne wyceny w przypadku większych zamówień. To wyjątkowo korzystne dla konsumentów. Ubrania robocze i specjalistyczne, jakie kupuje się w TENDER PLUS cechuje: wytrzymałość, odporność na przetarcia, ergonomiczny fason, użyteczność oraz stylowy wygląd równocześnie.