Praktyczne klucze warsztatowe od firmy MJW Narzędzia udostępnione są w większej ilości w sklepie internetowym. Rozdzielone są one w podkategoriach jakimi są skrzynki narzędziowe, co ułatwi wybór. W tego typu narzędzia manualne mogą zaopatrywać się jednocześnie amatorzy, ale też profesjonaliści. Każdy z kluczy jest dokładnie scharakteryzowany pod względem wykazywanych parametrów, co o wiele bardziej ułatwia zakup. Klucze warsztatowe to podstawowe narzędzia, sprawdzające się zarówno w warsztatach samochodowych, w zakładach przemysłowych, jak i w przydomowych warsztatach.

Szeroki asortyment kluczy obejmuje przede wszystkim klucze tradycyjne. Dzięki ergonomicznym kształtom poszczególnych kluczy ułatwione jest wykonywanie licznych prac. W ofercie znajdują się między innymi: klucze płaskie, klucze płasko – oczkowe, klucze dynamometryczne, klucze imbusowe, czy klucze nastawne. Można je nabywać pojedynczo lub w doskonale wyposażonych kompletach, w zależności od potrzeb.

Dokręcanie różnych podzespołów z pomocą zaprezentowanych kluczy będzie łatwiejsze i efektywniejsze. Poza kluczami konsumenci chętnie kupują skrzynie z narzędziami. Sprawdzą się one zarówno w profesjonalnym warsztacie, ale też w garażu przydomowym. W wózku narzędziowym można odnaleźć sporo elementów. Pozwalają one na dokładniejsze wykonanie dowolnych prac. Walizki z narzędziami, a szczególnie pod postacią dużych wózków można wykorzystywać w zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych oraz w przydomowych garażach.

Niektóre z wózków można poszerzać o nowe moduły, żeby mieć pod ręką narzędzia z jakich chce się korzystać w konkretnym czasie. Po sprawdzeniu kompletnej oferty można dobrać perfekcyjny wózek albo skrzynkę z narzędziami. Reszta wyrobów znajduje się w oddzielnych kategoriach, co ułatwia robienie zakupów. Wózki są scharakteryzowane i kupujący może wytypować produkt pod wyznaczone zastosowanie. Mogą to być: klucze, nasadki, akcesoria, klucze udarowe, wózki – skrzynki, komplety oraz tarcze. Można także zajrzeć do kategorii z promocjami.