Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej profesjonalną kancelarię adwokacką, w której można skorzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa. Można wobec tego skorzystać z pomocy ekspertki, kiedy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne podejście i pasja adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Przede wszystkim, jest ona ceniona za skuteczność w doradztwie oraz w rozwiązywaniu prawnych problemów. Oferta skierowana jest tak samo do klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentację klientów przed sądami administracyjnymi a także przed organami administracyjnymi.

Doskonała znajomość dziedzin prawnych oraz dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich perfekcyjnie reprezentować. Co ważne, jej kancelaria współpracuje także ze znanymi kancelariami z całego świata, a więc o ile konkretną sprawę należy rozwiązać poza granicami kraju, to także adwokatka może w tym pomagać. Klienci indywidualni, którzy zgłaszają się do takiej kancelarii mogą liczyć na: porady prawne, pomoc w przygotowniu treści licznych umów, pozwów oraz innych pism procesowych.

Głównie, interesanci skorzystają tutaj z pomocy w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w obrębie przyznawania odszkodowań i windykacji należności. Prawo karne i prawo administracyjne to kolejne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na pomoc specjalistki. Ponadto, można oczekiwać, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: wystosowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, doradzaniu w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Jeżeli będzie taka konieczność, to w imieniu klientów weźmie udział w negocjacjach różnego rodzaju oraz będzie reprezentować interesantów na wokandzie sądowej.