Firma AUTEMO działa w branży aparatury kontrolno – pomiarowej oraz automatyki przemysłowej. Pośród bardzo wielu sprzętów sprzedaje między innymi kamery termowizyjne do wykrywania gorączki. Jest to innowacyjny sprzęt pomiarowy do stwierdzenia stanu gorączkowego, cieszący się sporym poważaniem ze względu na użyteczne oraz bezawaryjne działanie. Kamery termowizyjne do wykrywania gorączki to układ wyznaczony do stwierdzenia podwyższonej temperatury jest warty zauważenia. Takie kamery termowizyjne są nie domagającymi się dotyku sprzętami, coraz częściej wykorzystywanymi na całym świecie. Z bloga tematycznego od AUTEMO można dowiedzieć się licznych, pożytecznych wiadomości.

Dotyczą przykładowo tego, na co nakierować uwagę, kupując kamerę termowizyjną do stwierdzania podwyższonej temperatury bądź wskazują, w czym kamery termowizyjne są atrakcyjniejsze od kamer mobilnych. Przedstawione zostało też zjawisko jakim jest standardowa dokładność kamer termowizyjnych a skuteczność wykrywania podwyższonej temperatury. Pośród szczegółowych tematów można znaleźć takie, opisujące jak zwiększać dokładność wyników kamery termowizyjnej. Opisane na witrynie są 4 najbardziej popularne komplety. Należą do nich: monitoring termowizyjny do wykrywania osób z podwyższoną temperaturą ATM – T5, znajdująca zastosowanie w przemyśle kamera termowizyjna z możliwymi do wymienienia obiektywami Pl45i, lekarska kamera termowizyjna Workswell MEDICAS a także stacjonarna kamera termowizyjna XI400.

Udostępnione są także dane kontaktowe AUTEMO. Ten bezpośredni importer sprzętów pomiarowych Optris ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bezkontaktowymi kamerami do pomiarów temperatury. Z tego względu można dowiedzieć się od pracowników sklepu o szczegółowych danych technicznych wyznaczonych urządzeń. Będzie się też poinformowanym o ich kwocie i dostępności. Można przesłać zapytanie ofertowe ze strony www bądź decydować się na kontakt za pośrednictwem telefonu lub mailowy. Każdy, kto interesuje się kupnem, powinien skontaktować się z przedstawicielami firmy.