Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski. Jest to miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w nowoczesnych przestrzeniach i prestiżowej okolicy. Apartamenty mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przylega własny ogródek, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca postojowe. To oddziałuje na wygodę. Zielone dachy to uzupełniająca przestrzeń, jaka służy odpoczynkowi.

Osoby które poszukują domu cenią to rozwiązanie. Osiedle prezentuje się elegancko i nic dziwnego, że sporo rodzin z dziećmi zamierza tu zamieszkać. Młodzi ludzie, jacy zatrudnieni są w stolicy Małopolski mogą na jego obrzeżach odnaleźć dom w doskonałym standardzie i nie przejmować się zgiełkiem miasta.

Warto zajrzeć na witrynę, na jakiej prezentowany jest apartament zielonki i sprawdzić, jak duży standard jest proponowany. Można przeglądać zdjęcia osiedla oraz apartamentów. Można również od razu zarezerwować wybrane przez siebie lokum. Do wybrania są cztery typy mieszkań, jakie mają powierzchnię użytkową od 64 do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Mieszkania mają oddzielny ogródek, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca parkingowe. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w taki sposób, by każdy mógł osobiście stworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można także skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper który współpracuje albowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Na dodatek można skorzystać z oferty FM Kuchnie, jaka obejmuje zarówno klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie firmy NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Od razu można również zamówić całe wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. O wysokim standardzie wykończenia mieszkań na tym osiedlu poświadczają: pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód a także altany śmietnikowe. Na ulicy znajduje się również oświetlenie.