Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla hoteli znajdujących się na terenie Trójmiasta sprawdza się idealnie. I należy stwierdzić, że rzeczywiście sporo turystów jest zainteresowanych takim rozwiązaniem. Znacznie więcej osób ceni kameralne warunki. Dobrze będzie wypoczywać w mniej zatłoczonych miejscach. Mało tego, apartamenty mechelinki zlokalizowane są w pobliżu Gdyni i Rewy, a także plaż, dlatego nie trzeba sobie odmówić żadnych atrakcji, a po codziennym zwiedzaniu i przeróżnych wakacyjnych aktywnościach wypoczywać w komfortowo wystylizowanych pokojach. Piętrowy apartament robi bardzo dobre wrażenie. Na parterze umieszczone są: duży salon z aneksem kuchennym, mała łazienka oraz przytulna sypialnia z podwójnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Na dachu obiektu znajduje się z kolei taras. Umożliwi on miły odpoczynek, można się również na nim opalać, bez potrzeby przebywania na stłoczonej plaży.

W apartamencie bardzo dobrze będą czuły się na równi pary, rodzice z dziećmi, jak i grupy znajomych. Zapewnione jest, że jeżeli ktoś wybierze się nad Morze Bałtyckie i zamelduje bezpośrednio w tym obiekcie, to poczuje się wspaniale. Nocleg da się zarezerwować internetowo, co jest szczególnie dużym udogodnieniem. I pomimo że Mechelinki to nieduża miejscowość, to znajduje się tutaj parę godnych uwagi zabytków a także miejsc, na czele z Aleją Zasłużonych Ludzi Morza.

Opłaca się również wybrać się do Rezerwatu Przyrody Mechelińskie Łąki, gdzie znajduje się wiele interesujących gatunków roślin, wliczając mikołajki nadmorskie. Można również zauważyć rzadko występujące gatunki zwierząt. Wykaz udostępnionych atrakcji i miejsc godnych odwiedzenia dostępny jest na stronie apartamentów. Dodatkowo, można zapytać o informacje właścicieli obiektu. Gustownie urządzone mieszkanie pozwoli turystom czuć się luksusowo o każdej porze roku. Apartament w Mechelinku to faktycznie dobra alternatywa dla obiektów hotelowych.