Możliwość wyboru wielu środków promocyjnych w drukarni MAAG 24 sprawia, że dużo zleceniodawców właśnie tutaj decyduje się zrealizować swoje usługi. Klienci mogą wybierać bloczki samokopiujące i sporo innych. Co znaczące, realizowane są w tym miejscu też zlecenia niestandardowe.

Kompletna oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące. Na witrynie internetowej można zobaczyć dostępne wykonania tej firmy i przekonać się, że warto tutaj powierzyć swoje zamówienie. Specjaliści przyjmują projekt do wykonania, początkowo nabierając przekonania, że jest on odpowiedni pod względem zasad wydruku.

Sprawdzone zostaną formaty grafik, teksty oraz sporo innych parametrów. Jeśli okaże się, że projekt mógłby być wydrukowany, to zlecenie zostanie realizowane. Mało tego, można również u ekspertów zlecać zrealizowanie całego konceptu. Poza zrobieniem elementów stricte powiązanych z drukiem, może także być zrealizowany kompletny projekt: grafiki, content albo obrazy. Odbywa się to po wcześniejszej rozmowie z ekspertami.

Drukarze posiadają bazową wiedzę, jak i bez przerwy kierują się newsami w branży. Mogą realizować nawet wyjątkowo nietypowe zamówienia. Obeznanie w równocześnie poligrafii i reklamie pozwala uzyskać imponujące rezultaty. Zlecenia zrealizowane w niedługim czasie pozwalają klientom błyskawicznie zaczynać akcje w celach promocyjnych.

Nie ma znaczenia, czy komuś będzie zależało na tym, żeby wizytówki, naklejki lub pozostałe elementy miały wygląd tradycyjny lub nowoczesny. Główne walory, wpływające na to, że miejsce takie chwali się renomą to: natychmiastowa przesyłka, wsparcie i fachowe poradnictwo, zastosowanie innowacyjnych technik, życzliwa obsługa, jak i możliwość doboru w licznych produktach. Każdy wyrób jest dokładnie opisany oraz można zaznajomić się z tymczasowymi realizacjami.