Locus Home to profesjonalna firma budowlana z Bielska Białej, wykonująca nowocześnie zaprojektowane inwestycje. Dowodem na to jest osiedle znajdujące się w Dolinie Zimnika, przy ulicy Romantycznej. Trzeba podkreślić, że prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie w kategorii lipowa dom na sprzedaż i warto obeznać się z jego opisem. Osiedle jest umiejscowione w dogodnych okolicznościach, z pejzażem Skrzycznego oraz w okolicy najpiękniejszych terenów w Dolinie Zimnika.

Osoba poszukująca domu, kiedy spostrzeże się, że dodatkowo w pobliżu domów zlokalizowane są znaczące punkty usług oraz edukacyjne, z jakich korzysta się każdego dnia będzie jeszcze bardziej zachęcona do zakupu. Główne walory lipowa dom na sprzedaż to ekonomiczność energetyczna i niskie koszty za ogrzewanie zimą.

Osiedle jest ogrodzone, co również jest pozytywnie odebrane. Ponadto, właściciele domów mają nieodpłatne miejsca postojowe. Domy wzniesione są w technologii tradycyjnej murowanej, z najwyższej jakości materiałów. To wpływa na idealną izolację termiczną oraz akustyczną. Na stronie online można zaznajomić się z mapą, dokładnym projektem a także kosztem domów znajdujących się przy ulicy Romantycznej w Lipowej. Jeżeli z kolei kogokolwiek zainteresuje budowa domów bielsko w innej miejscowości, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home, by otrzymać indywidualny projekt razem z kosztorysem. Można też decydować się na kupno wybudowanych domów do sprzedaży. Kupujący może także liczyć na to, że firma budowlana bielsko zajmie się załatwianiem niezbędnych kwestii formalnych.

Ze strony Locus Home zapewnione są także wszystkie surowce budowlane. Firma ma na swoim koncie realizacje domów dla deweloperów, ale też realizowała samodzielne projekty budowlane w przepięknych miejscach powiatu żywieckiego a także bielskiego. Z tego względu nie ma potrzeby bać się, że coś będzie zrealizowane nieodpowiednio. Locus Home wyróżniają wysokie standardy, kiedy chodzi o budowanie domów jednorodzinnych, ale też wielorodzinnych na działce kontrahenta do stanu pod klucz.