Domy szkieletowe oraz domy z drewna, jakie produkowane są w zakładzie Concept Eiendom to element nowoczesnego budownictwa. Domy z drewna zrobione są z wysokiej jakości drewna skandynawskiego. Zdecydowani są na to zleceniodawcy, dla których liczy się to, żeby dom był najwyższej klasy.

Zaprezentowana marka ma spore doświadczenie w takich zleceniach, a jej domy drewniane cechuje maksymalna trwałość. To solidne wykonanie sprawia, że wskazane obiekty to budynki o szczelnej konstrukcji. To oddziałuje na komfort użytkowania. Najwyższa jakość drewna, materiałów uzupełniających i zastosowanych impregnatów umożliwia domy drewniane potraktować jako domy całoroczne. Są one odporne na działanie promieni słonecznych, wilgoci, a także niskich temperatur.

Oczywiście, liczy się też idealny design. Domy drewniane to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na ekologicznych trendach. Jeśli ktoś chciałby zamieszkać blisko natury i ekonomicznie ogrzewać dom to jest to idealny wybór. Klienci mogą zasugerować się tym, że drewniane domy idealnie zaprezentują się w pobliżu terenów zielonych z nasadzeniami. Klienci nie ukrywają, że wybiera domy drewniane z uwagi na to, że uchodzą za najzdrowszy typ budownictwa. Na równi często klienci Concept Eiendom zdecydowani są na domy szkieletowe. Eksperci wykonują domy szkieletowe z najwyższej jakości materiałów: płyt gipsowo – kartonowych, płyt wiórowych oraz warstw izolacyjnych.

Części domu szkieletowego, jak np. dach prefabrykowany są właściwie zabezpieczane przed: ogniem, niskimi temperaturami a także zawilgoceniem. Projekt domu szkieletowego uwzględni wymagania klientów. Podczas ustalania tego, jak dom ma się prezentować, można oczekiwać pomocy projektantów. Doświadczeni pracownicy wykorzystują nowocześnie zaprojektowany osprzęt budowlany, co przyspiesza czas realizacji. Jeśli ktoś myśli o współpracy z tą fabryką, musi zobaczyć jej portfolio. Będzie to dla niego argument, że warto decydować się na usługi.