Bogata oferta sklepu internetowego Prezent Simple obejmuje także interesujące maseczki dla miłośników komiksów. Są to oryginalne gadżety, jakie bez wątpienia spodobają się miłośnikom mangi, anime, koreańskiej muzyki popularnej, albo bogatego świata cosplayu. Maseczki z pełnymi nadrukami dostępne są z topowymi nadrukami pośród których z pewnością każdy będzie mieć okazję wyszukać coś dla siebie. Są one w głównej mierze doskonałym dopełnieniem kostiumu na konwent fanów lub do ciekawej stylizacji streetwear.

Każdy, kto chce wyrażać swój styl a także podkreślić wśród wszystkich posiadane zamiłowania w dziale śmieszne maseczki znajdzie coś dla siebie. Maseczki z printem można kupić przykładowo ze stylem kawaii, harajuku, pastel goth, w stylistyce z horrorów, w stylu minimalistycznym, czy z monochromatycznym nadrukiem w stylu k – pop fashion. Polskie maseczki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, są zrobione z miękkiej oraz delikatnej w dotyku mikrofibry w kolorze białym lub w czarnej. Nie da się więc ukryć, że to designerski must have dla miłośników komiksowych odniesień oraz szeroko rozumianej mody japońskiej i koreańskiej. Przede wszystkim, zakupy z takiej kategorii są polecane fanom mangi i anime. Barwne maski z nadrukiem zwykle odwołują się do określonej postaci, co pozwala utworzyć kompletny strój typu cosplay albo najzwyczajniej może być wybierane do zabawy ze znajomymi.

Mało tego, że maseczki mają funkcję ozdobną, są także praktyczne. Zimą pomogą albowiem przysłonić usta oraz nos, przed wiatrem oraz zimnem. W lecie z kolei można je wykorzystać do ochrony przed kurzem, zabrudzeniami i pyłkami. Osoby zarządzające sklepem szczególnie podkreślają jednak, że zaproponowane maseczki nie spełniają roli typowej dla ubrań ochronnych. Ich wiodącym zadaniem jest wykreowanie ciekawego wizerunku dla otaku lub utworzenie codziennej stylizacji z pazurem. I to właśnie w tej funkcji mogą sprawdzić się najlepiej tuż po zakupie.