Wieloaspektowe wsparcie dla osób pobierających kredyty we frankach w stolicy realizuje kancelaria adwokat Urszuli Rajkowskiej. Znaczy to, że po wysłaniu kwestionariusza będzie sprawdzona dla interesantów umowa kredytu. Jest to bezpłatna analiza, pozwalająca ocenić, czy bank nie zamieścił niewłaściwych zapisów. Adwokaci zajmą się wszystkim, czyli nie ma potrzeby się bać, że nie zna się prawa lub specjalistycznego słownictwa.

Kancelaria bierze odpowiedzialność za poprowadzenie sprawy i jej rezultat. Unieważnienie kredytu we frankach ma miejsce nawet wówczas, gdy ktoś spłacał kredyt do dziesięciu lat, ponieważ spłata nie jest jednoznaczna z anulowaniem niedozwolonych klauzul. Adwokaci skierują też swoją ofertę do przedsiębiorców i osób, które chcą zawierać ugodę z bankiem. Jeśli ktoś dostanie chociażby możliwość ugody od banku, to warto by konsultował ją z mediatorami z podanego biura. Odfrankowienie to usuwanie z umowy kredytu klauzul indeksacyjnych, co jest związane ze zwrotem nadpłaconych rat oraz zminimalizowaniem wysokości rat w przyszłości.

Jeżeli sprawa będzie rozwiązana w sądzie, to należy liczyć się z tym, że będzie trwała około trzech lat. Na wszystkich posiedzeniach w tym czasie kredytobiorcę będzie reprezentować zaangażowany adwokat. Team zajmujący się frankowiczami wprowadza pro konsumenckie nastawienie do kosztów procesu, co sprawia, że wygranym sprawy jest kredytobiorca. Celem rozpoczęcia procesu unieważniania kredytu we frankach trzeba skontaktować się z adwokatem przez formularz. Indywidualne podejście do klienta i jego umowy z bankiem daje pewność uzyskania dobrych efektów.

Doświadczenie adwokatów w tematyce kredytów frankowych i wiedza z dziedziny ekonomii pozwoli stworzyć elastyczny oraz skuteczny pozew. Zaangażowanie w sprawę klienta, sprawna obsługa i zminimalizowanie kosztów procesu wraz z określoną kwotą obowiązującą za prowadzenie sprawy to atuty, powodujące, że sporo osób chce skorzystać z usług właśnie w takim biurze.