Bezzwłoczna naprawa uszkodzonych przekładni kierowniczych jest umożliwiona, jeśli skorzysta się z usług w przedsiębiorstwie REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Z tego powodu kiedy spostrzeże się objawy jakimi są: wyciek oleju hydraulicznego, zanik wspomagania, luzy, stuki, zacięcia, czy szarpanie kierownicą to warto zgłosić się do jednego z warsztatów w celach diagnostycznych. Są one zlokalizowane w całej Polsce, wobec czego nie ma z tym trudności. Naprawa zdalna trwa 72 godziny. Wystarczy nawiązać kontakt z firmą, a jej przedstawiciele skierują kuriera pod wskazany adres.

Przekładnię należy precyzyjnie zapakować, a później wręczyć przewoźnikowi. W tym samym dniu, gdy przekładnia znajdzie się w zakładzie, będzie sprawdzona i naprawiana, a po wszystkim przesłana pod adres właściciela. W trakcie 24 godzin przekładnia zostanie przekazana do odbiorcy, razem z 12miesięczną gwarancją. Wysyłka z naprawą i odesłaniem w 3 dni robocze to zachęcająca opcja. Kuriera można zamówić internetowo lub dzwoniąc na wskazany na witrynie numer. Trzeba wskazać model pojazdu oraz symptomy świadczące o uszkodzeniu.

Przekładnia kierownicza zestawiona jest z kolumną kierowniczą, a także z elementami mechanizmu zwrotniczego kół. Ruch kierownicą przenoszony jest przez kolumnę właśnie na przekładnię. To ona steruje elementami zwrotniczymi kół, co umożliwi ich skręt w stronę pożądaną przez właściciela samochodu. W przeciągu paru lat stosuje się różne budowy przekładni. Aktualnie najczęściej spotykana jest przekładnia zębatkowa, czyli maglownica. Takie części są zwykle naprawiane w jednej z filii zaprezentowanej firmy i regeneracja kolumny kierowniczej i dzięki temu kierowcy nie muszą się obawiać jazdy autem. Doświadczeni specjaliści sprawdzą przekładnię i usuną rdzę. Później zajmą się wyregulowaniem. Firma funkcjonuje stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Zregenerowane przekładnie są wysyłane za kaucją zwrotną.