Bezpieczne usługi rachunkowe proponowane przez biuro księgowe BRS Księgowość w Rumii, tuż obok profesjonalnego podejścia księgowych zachęcają do korzystania z takich świadczeń. Firma zapewni właścicielom firm z dowolnych branż obowiązkowe albo dobrowolne ubezpieczenie OC. Infrastruktura IT jest w tym miejscu optymalna i zabezpieczona, wobec czego dane księgowe klientów są chronione. Ze względu na to, że firma umożliwi elektroniczny obrót dokumentów, możliwa jest nie tylko współpraca stacjonarna, lecz też w formie zdalnej. Obecnie ze świadczeń jakimi są księgowość skorzysta mniej więcej 120 firm. Są to na równi jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i większe spółki prawa handlowego.

Propozycja usług jest każdorazowo wprost dopasowana do zleceniodawców. Księgowi zatrudnieni w takim biurze regularnie biorą udział w szkoleniach i orientują się we wszystkich aktualnościach, żeby móc oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Klienci decydujący się na współpracę nabiorą przekonania o tym, że finanse w ich firmie są w dobrych rękach.

Poza regularną obsługą kadrowo – płacową mogą również oczekiwać na wskazówki specjalistów co do tego, jak rozporządzać finansami przedsiębiorstwa. Długoletnie doświadczenie a także rozległa wiedza w zakresie rachunkowości i podatków sprawiają, że sporo podmiotów decyduje się na to, żeby właśnie w tym miejscu powierzyć rachunkowość swojej działalności. Wiadomości w temacie tego, czego można oczekiwać w temacie obsługi kadrowo – płacowej zamieszczone są na witrynie.

Dostępne świadczenia wycenione są na sposób indywidualny. Uwzględniane są: forma prawna podmiotu, ilość dokumentów jaka domaga się uzupełniania i pilnowania, rejestracja w VAT, występowanie transakcji zagranicznych oraz liczba pracowników zatrudnionych w danej firmie. Wycena ustalona jest indywidualnie, po omówieniu współpracy. W biurze rachunkowym wykorzystane jest nowoczesne oprogramowanie, a więc wszystko realizowane jest bezproblemowo.