Asortyment umieszczony w sklepie www Pan Pestka jest bogaty. Umieszczony jest w działach: nasiona półautomatyczne, nasiona automatyczne, nasiona feminizowane, nasiona gandzi doskonałe dla początkujących, nasiona konopi zawierające wiele CBD, nasiona o wyższej zawartości głównej substancji aktywnej znajdującej się w konopiach, nasiona ganji z rodziny Indica, nasiona hodowane wewnętrz budynku, nasiona marihuany przeznaczonej do celów medycznych, sprawdzone mieszanki nasion ganji, nasiona konopi outdoor, plony, nasiona z przewagą Indici oraz innego rodzaju. Zawiera więc tak znane towary jak: lemon haze nasiona, zarówno dla amatorów, jak i dla osób, które idealnie znają się na uprawianiu marihuany.

Bogata propozycja sprzedażowa obejmuje kolekcjonerskie nasiona konopi: feminizowane, automatyczne oraz półautomatyczne. Wszystkie nasiona marihuany wywodzą się od znanych producentów. Ponad trzy tysiące nasion wywodzi się od wytwórców z: Holandii, Hiszpanii, Kanady, Anglii albo USA. Można tu wyszukać sporo popularnych rodzajów, jakie są szczegółowo opisane.

Klienci w tym sklepie mogą zaopatrywać się wirtualnie, lecz mogą również zdecydować się na wizytę w sklepie stacjonarnym, w Rudzie Śląskiej. Wtedy będą też mogli zakupić sporo gadżetów oraz porozmawiać z ekspedientami, poszerzając własną wiedzę. Oferowane nasiona konopi przeznaczone są do celów kolekcjonerskich, a ich opisy a także ogólne informacje na temat marihuany podawane są wyłącznie w celach edukacyjnych. Klienci doceniają to, że zwykle mogą liczyć na rabaty. Czytają również bloga, by dowiedzieć się o uprawach o wiele więcej.

W wypadku dużych zakupów można dostać przykładowe nasiona bezpłatnie. Dyskrecja jest maksymalna, zwłaszcza, że produkt można zamówić do paczkomatu. Nic dziwnego, że internetowy punkt sprzedaży z nasionami konopi Pan Pestka ma doskonałe opinie. Nasiona od wiodących producentów są polecane, ponieważ nie zaszkodzą osobom korzystającym.